Курси підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів Миколаївської області за очно-дистанційною формою навчання

Курс орієнтований на педагогічних, науково-педагогічних працівників, методистів, управлінців, тренерів, кураторів-тьюторів змішаного  навчання у перевернутому класі

У курсі розглядаються можливі шляхи поєднання очних та ефективних дистанційних занять – це поєднання онлайн та офлайн-навчання у один ланцюжок, що творить  якісний «навчальний досвід»  як учнів так і  педагогів на курсах підвищення кваліфікації.

Курс розрахований на 4 тижні за моделлю: очно -1 день щотижня; дистанційно - 5 днів щотижня. Він передбачає виконання самостійної керованої і контрольованої навчальної діяльності слухачів (6 годин на тиждень),  у тому числі й участь у щотижневих вебінарах (чатах, форумах), де планується розглянути теоретичний матеріал, результати виконання завдань минулого тижня та надати інструкції з виконання завдань поточного тижня.

По закінченню навчання слухачі курсів зможуть перевертати навчальний процес так, щоб сфокусуватися не на поясненні теорії, а на відпрацюванні практичних навичок, на спільній роботі та креативних ідеях.